درباره آهیل

هدیه ای ارزشمند برای خودتان و همکارانتان
آهیل منحصر به فرد

ظاهری ساده و کارآمد

ظاهر ساده آهیل باعث می شود تا کاربران با هر سطح دانشی بتوانند به براحتی نیاز های روزمره ای که یک فروشنده برای مدیریت و سازماندهی مشتریانش نیاز دارد را برطرف نمایند.

در پشت ظاهر این نرم افزار، استفاده از الگوریتم های بهینه سازی سرعت پاسخ گویی باعث شده تا این نرم افزار بسیار سبک و پر سرعت باشد.

راحتی در استفاده

ورود سریع اطلاعات

تمرکز نرم افزار آهیل بر روی سادگی و راحتی محیط کاربری است. از این رو چینش فرم ها جهت ورود اطلاعات به نحوی طراحی شده است که راحت ترین تجربه کاربری را برای کاربر به وجود بیاورد.

ورودی ها در نرم افزار آهیل به گونه ای طراحی شده که کاربر به سادگی در مدت کوتاهی بتواند با آنها ارتباط برقرار کرده و همچنین بصورت سهوی نتواند ورودی اشتباهی وارد کند.

دستیار در هر صفحه

کمک به کاربر در مواقع حساس

نرم افزار آهیل به گونه ای طراحی شده است که بر خلاف نرم افزارهای دیگر چنانچه برای کاربر سوالی پیش آمده باشد، به جای اینکه به صفحات پرسش پاسخ متداول رجوع کند، کافیست به دستیار در همان صفحه رجوع نماید تا نحوه عملکرد هر گزینه را در همانجا مشاهده نمایند.

تیم آهیل از طریق فرم تماس با آهیل نظرات شما را درباره عملکرد اطلاعات دستیار ارزیابی کرده و اطلاعات موجود در آن را بصورت مداوم بروز رسانی می کند تا بهترین راهنمای شما در هر صفحه باشد

پشتیبانی 24/7

تیم پشتیبانی در آهیل

نرم افزار آهیل یکی از نرم افزارهای سیستم پایدار است، و طبیعتا ممکن است در روز درخواست های زیادی جهت نظرات پیشنهادات و انتقادات کاربران وجود داشته باشد، از این رو تیم پشتیبانی تمام سعی خود را دارد که حداکثر ظرف مدت 48 ساعت پاسخ کاربران عزیز را بدهد.

نرم افزار آهیل این امکان را به کاربرانش داده است تا از طریق ماژول داخلی پشتیبانی (تعبیه شده در پنل آهیل) امکان گفتگو، دریافت و ارسال پیام جهت حل مشکل کاربران را برطرف کند.

پرداخت سریع

فعال سازی آسان

ثبت نام در آهیل رایگان است، اما برای استفاده از امکانات آهیل می بایست ابتدا نسبت به خرید و فعال سازی آن اقدام نمایید

فعال سازی در آهیل بصورت آنی و خودکار است و کاربر تنها با داشتن یکی از کارت های عضو شتاب بانکی می تواند فعال سازی را براحتی انجام دهد

کاربران در آهیل جهت تمدید سالیانه، به اندازه یک سوم قیمت اصلی نرم افزار تخفیف خواهند گرفت.

Image

آمار و ارقام در آهیل

آهیل بصورت هفتگی و ماهانه توسط تیم فنی آهیل بروز رسانی می شود، که این بروز رسانی ها بصورت رایگان بین تمام کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

تعداد کاربران فعال در آهیل 0

گزارش بروز رسانی های آهیل

مشاهده بروز رسانی ها

همین حالا می توانید ثبت نام کنید

ثبت نام در باشگاه مشتریان آهیل