شرایط و قوانین آهیل

قوانین و شرایط استفاده

سیستم پایدار به عنوان یک وب سایت و سرویس ایرانی از تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تبعیت می کند.

قوانین و شرایط استفاده از سرویس های باشگاه مشتریان آهیل

اطلاعاتی که کاربران در نرم افزار های باشگاه مشتریان سیستم پایدار ذخیره می کنند کاملا محرمانه و محفوظ است اما در ماژول پیامک این نرم افزار ها، از آن جاییکه، سیستم پایدار مطیع قوانین جمهوری اسلامی ایران است، لذا در خصوص قوانین و مقررات ارسال پیامک موارد زیر حائز اهمیت است:

قوانین و مقررات ارسال پیامک در پنل پیامک باشگاه مشتریان آهیل

 1. ارسال ‌هایی در خصوص ملک ، اعلام موارد خاص شرکتی از شماره اختصاصی استفاده نمایید.
 2. کلیه پیامک ‌ها در خصوص پیراپزشکی ، دارویی ، آرایشی - بهداشتی ، ترک اعتیاد و... بدون مجوز رسمی از وزارت بهداشت و پیامک ‌های حوزه پزشکی بدون مجوز از سازمان نظام پزشکی کشور (تبلیغات پیامکی) ممنوع می ‌باشد.
 3. کلیه پیامک ‌ها با محتوای غیر اخلاقی ، توهین ، شوخی ، جوک ، اعلام برنده شدن یا ارائه جایزه ، سرکار گذاشتن از طریق پیامک (حتی دوستان و آشنایان)، اخاذی ، ارسال پیامک از طرف بانک یا اپراتورها ( همراه اول و ایرانسل ) ، و ارسال هرگونه پیامک که به نحوی فرستنده در آن مشخص نباشد باعث مسدود شدن پنل خواهد شد.
 4. ارسال پیامک از طریق پنل جهت تبلیغات بوده و از ارسال‌ های شخصی خودداری نمایید.
 5. ارسال هرگونه تشییع‌ جنازه از خط اختصاصی صورت می‌ گیرد.
 6. اعلام قرعه ‌کشی و برنده نیاز به نامه رسمی و پذیرفتن مسئولیت پیام را دارد.

مدارک مورد نیاز برای استفاده از نرم افزار های باشگاه مشتریان آهیل

برای استفاده عادی از نرم افزار های باشگاه مشتریان سیستم پایدار شما نیازی به ارائه مدرک خاصی ندارد و تنها می تواند با شماره همراه (به منظور هویت یکتا)، نام و نام خانوادگی و انتخاب رمز عبور عملیات ثبت نام در باشگاه مورد نظرتان را انجام دهید. پس از انجام ثبت نام پیام های سیستم کاربر را جهت فعال سازی نرم افزار راهنمایی خواهند کرد.

فعال سازی نرم افزار

 1. پس ثبت نام رایگان و ورود به نرم افزار ابتدا شما باید طرف مدت 24 ساعت شماره همراه و آدرس پست الکترونیک خود را در بخش پروفایل من معتبر سازی نمایید در غیر این صورت ثبت نام شما لغو خواهد شد.
 2. برای اعتبار سازی کافیست که شماره همراه و آدرس پست الکترونیک خود را به سیستم داده و از آن طریق یک کد برای شما ارسال خواهد شد؛ چنانچه کد ارسالی به تلفن همراه و صندوق پست الکترونیک شما درست باشد شماره همراه و پست الکترونیک شما فعال و معتبر خواهند شد.
 3. توجه داشته باشید شماره همراه شما به منزله هویت شماست و نمیتوانید پس از معتبر سازی آن را تغییر بدهید.
 4. آدرس پست الکترونیک به منزله راه حلی برای دریافت رمز عبور در مواقع فراموشی رمز عبور می باشد و چنانچه کاربر اجازه دهد می تواند از طریق پست الکترونیک خود نیز از آخرین اخبار و رویداد های مربوط به سیستم پایدار مطلع شود.
 5. پس از فعال سازی شما میتوانید از تمام امکانات نرم افزار به غیر از پنل پیامک بصورت سالیانه استفاده نمایید.

فعال سازی پنل پیامک باشگاه مشتریان آهیل

 1. پس از فعال سازی نرم افزار شما می توانید مجدد از طریق پیام هایی که سیستم شما را راهنمایی می کند وارد قسمت پنل پیامک شده و مدارکی مورد نیاز خواسته شده را تکمیل نمایید.
 2. در صورت درست بودن مدارک پنل پیامکی شما حداکثر تا 48 ساعت بصورت رایگان فعال خواهد شد.
 3. در صورت فعال سازی پنل پیامکی باشگاه مشتریان شما یک خط اختصاصی تبلیغاتی و یک پنل پایدار پیامک با کلیه امکانات بصورت رایگان دریافت خواهید نمود.
 4. در صورتی که تخلفی از بابت کاربر در خصوص استفاده از ارسال پیامک که در بند های بالا توضیح داده شد صورت بگیرد، مسدود شدن پنل پیامکی کاربر به عهده خود کاربر می باشد.

قوانین تمدید باشگاه های مشتریان آهیل

 1. مبلغ هر نرم افزار در صفحه توضیحات نرم افزار مورد نظر توضیح داده شده است. در خصوص تمدید بعضی نرم افزار های سیستم پایدار به این صورت است که در صورتی که پس از اتمام دوره سالیانه عضویت، کاربر می تواند پس از حتی مدت یک هفته از منقضی شدن تاریخ اعتبار عضویت، با تمدید نرم افزار مورد نظرش از مزایای تخفیف یک سوم قیمت اصلی نرم افزار استفاده نماید.
 2. کاربر پس از مدت گذشت یک هفته از منقضی شدن نرم افزار، جهت تمدید می بایست همان مبلغ اصلی نرم افزار را پرداخت نماید.
 3. ذخیره و نگهداری اطلاعات کاربران امری حساس و هزینه بردار است، چنانچه کاربر تا یک ماه جهت تمدید اقدام ننماید، کلیه اطلاعات مربوط به کاربر از سیستم حذف خواهد شد و سیستم پایدار هیچ مسئولیتی در این قبال نخواهد داشت.

Image

آمار و ارقام در آهیل

آهیل بصورت هفتگی و ماهانه توسط تیم فنی آهیل بروز رسانی می شود، که این بروز رسانی ها بصورت رایگان بین تمام کاربران به اشتراک گذاشته می شود.

تعداد کاربران فعال در آهیل 0

گزارش بروز رسانی های آهیل

مشاهده بروز رسانی ها

همین حالا می توانید ثبت نام کنید

ثبت نام در باشگاه مشتریان آهیل